Rozpouštěč na čokoládu - tavička

Rozpouštěč na čokoládu je neocenitelným pomocníkem při rozpouštění čokolády například do čokoládové fontány nebo při pečení. V tavičce (temperovači) máte neustále při ruce rozpuštěnou čokoládu.

1 390,00 Kč
S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Rozpouštěč na čokoládu lze využít podobně jako čokoládové fondue pro sladký večer s luxusní rozpuštěnou čokoládou, ve které si budete namáčet kousky lahodného ovoce. Temperovač je také neocenitelným pomocníkem při přípravě čokolády do fontány. V tavičce (temperovači) i máte neustále při ruce rozpuštěnou čokoládu, kterou můžete doplňovat třeba do čokoládové fontány, kterou tak nemusíte zastavovat pokud Vám dojde čokoláda ve fontáně.

S temperovačem na čokoládu si můžete také užít spoustu legrace a sladkých experimentů při výrobě vlastních pralinek, čokoládových figurek nebo lízátek. Temperovač Vám usnadní také práci při pečení cukroví a každou situaci, kdy potřebujete mít neustále po ruce rozpuštěnou čokoládu nebo další ingredience - teď ji budete mít tekutou v temperovači.

Temperovač na čokoládu disponuje dvěma stupni ohřevu. První, výkonnější stupeň slouží k rychlému rozpuštění čokolády v temperovači a druhý k udržení optimální teploty rozpuštěné čokolády. Objem nádoby temperovače na čokoládu je 1 litr. Temperovač se snadno ovládá jedním knoflíkem a může pracovat až 12 hodin za den.

Parametry rozpouštěče:

Celková výška 18 cm
Hmotnost 1,1 kg
Regulace teploty 2 stupně
Materiál nerezová ocel + plast
Objem nádoby 1 litr
Maximální doba provozu za 24 hodin 12 hodin
Napětí/příkon 220V/50Hz/70W
550