Možnosti dopravy a platby

Způsoby platby: dobírka, platba předem převodem

Dopravce / Výše objednávky 0 - 4999,- Kč, převodem 0 - 4999,- Kč, dobírkou
Česká pošta, Balík do ruky 99,- Kč 149,- Kč
PPL Parcel CZ Private 99,- Kč 149,- Kč
GLS e-Balík 99,- Kč 149,- Kč


Od 5000,- Kč je poštovné zdarma.

Po odeslání objednávky obdržíte během několika minut e-mailem potvrzení objednávky, kde najdete další potřebné údaje pro platbu. Pokud Vám potvrzení objednávky nepřijde do 5 minut, odeslání objednávky selhalo a objednávka nebyla uskutečněna. V tom případě nás informujte na e-mail uvedený v kontaktech.

Všechny uvedené ceny jsou konečné včetně DPH. Do jiných zemí než do České republiky nezasíláme.

PŘI TEPLOTÁCH NAD 25°C ZVAŽTE ODLOŽENÍ ZÁSILKY. JE VELKÁ PRAVDĚPODOBNOST ROZTAVENÍ ČOKOLÁDY CESTOU A REKLAMACI Z TOHOTO DŮVODU NEUZNÁME.

Zboží označené "skladem" je odesláno v den obdržení objednávky za předpokladu, že byla objednávka odeslána nejpozději v 10:00 a bylo zvoleno doručení na dobírku některým z balíků České pošty. U dalších dopravců musíme objednat odvoz balíků a tito dopravci si balíky vyzvednou obvykle následující den po objednání přepravy, někdy také po dvou dnech od objednání dopravy. Při platbě převodem odesíláme zboží nebo objednáváme dopravu až po připsání částky na účet. Číslo účtu je 2700143044/2010, Fio banka, a.s.

Česká pošta - Balík Do Ruky - doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci "Změna doručení Online" a změnit si termín a čas doručení.

Balík PPL Parcel CZ Private - po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně následující den od pondělí do soboty od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

Balík GLS e-Balík - doručování zásilek firmou General Logistics Systems Czech Republic s.r.o. (GLS) po celé České republice na zvolenou dodací adresu. Pohyb zásilky můžete sledovat po zadání čísla balíku na stránkách http://www.gls-czech.com. GLS vám oznámí tříhodinový interval pro doručení zásilky včetně tel. čísla na příslušného řidiče. Před dodáním zásilky Vás řidič telefonicky kontaktuje. V případě neúspěšného doručení obdrží příjemce e-mail s odkazem na webovou aplikaci, ve které si může vybrat, jakým způsobem má proběhnout opakované doručení.