Hořká čokoláda do fontány Callebaut 2,5 kg

Hořká belgická čokoláda Callebaut do čokoládové fontány - pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití této luxusní belgické čokolády.

729,00 Kč

(291,60 Kč za kg)

S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Hořká belgická čokoláda Callebaut do čokoládové fontány a pro čokoládové fondue - pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití luxusní belgické čokolády Callebaut.

Lze použít i jiné druhy čokolády, ale ochudíte se tím o jedinečnou chuť a vůni belgické čokolády Callebaut, která je považována za nejlepší na světě. Čokoláda Callebaut má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády.

Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním oleje.

To při malých zkušenostech s přípravou čokolády pro fontánu může vést ke zničení celého připravovaného množství čokolády. Použitím nevhodné nebo nevhodně namíchané čokolády může být čokoládová fontána také nevratně poškozena.

Obsah kakaa: 57,6 %

Země původu: Belgie

Označení čokolády: CHD-N811FOUNE4-U71

Balení: 2,5 kg

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátory: sójový lecitin, přírodní vanilka. Může obsahovat mléko.

Výrobce: Barry Callebaut N.V.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2406 kJ (575 kcal); tuky 41 g (z toho nasycené mastné kyseliny 25 g); sacharidy 42 g (z toho cukry 40 g); bílkoviny 4,8 g; sůl 0,01 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.

123