Čokoládová fontána Sephra CF44RC Convertible

Nyní se zárukou 5 let a servisním intervalem až 1500 provozních hodin.

Profesionální čokoládová fontána Sephra CF44R Convertible - to jsou dvě čokoládové fontány v jednom. Přidáním nebo odebráním jednoho patra sestavíte buď fontánu Montezuma CF34R (86 cm) nebo čokoládovou fontánu Sephra CF44R (112 cm). Na menších akcích tak dosáhnete nižšího minimálního množství čokolády a na větších akcích přidáte patro a zaujmete hosty výškou fontány.

95 990,00 Kč
S DPH dodání 2-3 týdny
Počet
Skladem u dodavatele

Nyní se zárukou 5 let a servisním intervalem až 1500 provozních hodin.

Profesionální čokoládová fontána Sephra CF44R Convertible - to jsou dvě čokoládové fontány v jednom. Přidáním nebo odebráním jednoho patra sestavíte buď fontánu Montezuma CF34R (86 cm) nebo čokoládovou fontánu Sephra CF44R (112 cm). Prohlédnětě si video níže na stránce.

Na menších akcích tak dosáhnete nižšího minimálního množství čokolády a tím ekonomičtějšího provozu a na větších akcích přidáte patro a zaujmete hosty výškou fontány.

Je to dominantní, masivní (váha 47 kg) a odolná čokoládová fontána v celonerezovém provedení, vhodná pro náročné gastro provozy. Je to jedinečná volba, jestliže hledáte způsob, jak oslnit hosty na velkých akcích. Je vhodná pro každodenní použití.

Stejně jako ostatní fontány značky Sephra vyniká tichým chodem a rychlým a výkonným ohřevem. Díky zabudovanému termostatu bude teplota čokolády ve fontáně vždy optimální.

Svým klasickým a elegantním provedením také jistě zaujme mnoho účastníků. Systém kaskádových misek "Quickset™ a jednodílná horní miska s uzávěrem Vám umožňují sestavit a rozložit fontánu daleko snáze. Model s tichým chodem motoru WhisperQuiet™.

Čokoládová fontána Sephra CF44R Convertible je perfektní pro velké akce, svatby, velké bankety, zajistí jakoukoliv prezentaci, ohromí každého hosta a můžeme ji použít na různé druhy čokolády, omáčky, karamel atd. Tato fontána zvládne přípravu až 10 kg čokolády, ale bude efektně pracovat už při množství 5,4 kg nebo 6,3 kg čokolády, podle zvolené výšky.

Čokoládová fontána Sephra CF44R Convertible je dodávána ve dvou odolných polymerových kufrech, které jsou ideální pro transport a uskladnění. V jednom kufru je uložena základna a ve druhém jednotlivé díly kaskády.

Parametry čokoládové fontány:

Celková výška fontány 86 nebo 112 cm
Výška kaskády 54 nebo 77 cm
Průměr nádoby 47 cm
Materiál nerezová ocel
Minimální provozní množství čokolády 5,4 nebo 6,3 kg
Objem nádoby 10 kg
Hmotnost  47 kg
Napětí/příkon 230V/50Hz/ 820 W

Prohlédnout video si můžete zde.

Video

78