Čokoládová fontána Sephra Classic CF18E

Čokoládová fontána Sephra Classic je po fontáně Sephra Select druhá nejlevnější fontána, která nemá plastovou převodovku, ale je vybavena s tichým motorem WhisperQuiet™, který je přímo napojený na šnek.

Díky tomuto řešení má fontána Sephra Classic mnohem delší životnost a je mnohem tišší než běžné fontány pro domácí použití. Je proto vhodná i pro nenáročnější gastro provozy.

4 990,00 Kč
S DPH Dodání 1-2 dny
Počet
Skladem

Čokoládová fontána Sephra Classic je po fontáně Sephra Select druhá nejlevnější fontána, která nemá plastovou převodovku, ale je vybavena s tichým motorem WhisperQuiet™, který je přímo napojený na šnek.

Díky tomuto řešení má fontána Sephra Classic mnohem delší životnost a je mnohem tišší než běžné fontány pro domácí použití. Je proto vhodná i pro nenáročnější gastro provozy. Pro vytvoření kaskádového efektu potřebuje přibližně 1,1 kg čokolády a vyhřívaná nerezová nádoba pojme až 2,2 kg čokolády. Je vhodná pro čokoládu, sýrové fondue, karamel atd.

Vyhřívaná nádoba na čokoládu a základna čokoládové fontány jsou vyrobeny z nerezové oceli, další díly z odolného potravinářského plastu. Pro snadné ustavení fontány je čokoládová fontána Sephra Classic vybavena stavitelnýma nožičkama.

Ovládání fontány je řešeno dvěma tlačítky, kdy se jedním zapíná ohřev a v druhým pohon šneku. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby.

Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

Americká značka Sephra je předním světovým výrobcem kvalitních čokoládových fontán a je synonymem pro spolehlivé a tiché čokoládové fontány. Konzervativní desing čokoládové fontány Sephra Classic CF18E připomíná vzhled velkých profesionálních fontán Sephra. Je to ideální model pro menší až středně velké party.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

Parametry čokoládové fontány:

Celková výška fontány 46 cm
Výška kaskády 24,5 cm
Průměr nádoby 28 cm
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální provozní množství čokolády 1,1 kg
Objem nádoby 2,2 kg
Maximální doba provozu za 24 hodin 6 hodin
Napětí/příkon 230V/50Hz/230W
72