Bílá náplň do čokoládové fontány 1 kg Zobrazit větší

Bílá náplň do čokoládové fontány 1 kg

Nový produkt

Nabízíme ji jako levnou alternativu předchozích čokolád pro čokoládové fontány. Chutí ani kvalitou se belgické čokoládě ani Carle nemůže rovnat. Pro správnou tekutost je nutné ji naředit jedlým olejem nebo kakaovým ...

Více informací

Skladem

149,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nabízíme ji jako levnou alternativu předchozích čokolád pro čokoládové fontány. Chutí ani kvalitou se belgické čokoládě ani Carle nemůže rovnat. Pro správnou tekutost je nutné ji naředit jedlým olejem nebo kakaovým máslem.

Hmotnost: 1 kg

Cukrovinka. Složení: cukr, částečně ztužený rostlinný tuk (palmový), sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, emulgátor: sojový lecitin, kyselina citronová, sůl, aroma.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2409 kJ (578 kcal); tuky 37,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 16,7 g); sacharidy 54,8 g (z toho cukry 54,8 g); bílkoviny 4,7 g; sůl 0,33 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 15-25°C a relativní vlhkosti do 70%. Při práci dbejte na to, aby se náplň nedostala do styku s vodou nebo vodní párou. Rozpouštějte pomalu, ne na přímém ohni, stále míchat, teplota nesmí přesáhnout 45 °C! Jinak náplň zhoustne.