Hořká čokoláda do fontány Carla 1 kg Zobrazit větší

Hořká čokoláda do fontány Carla 1 kg

Nový produkt

Hořká čokoláda do fontány Carla - rozvažované balení 1 kg. Renomovaný český výrobce čokolády firma Carla má ve svém širokém sortimentu kvalitní mléčnou a hořkou čokoládu vyvinutou speciálně pro čokoládové fontány. Čokoláda je dobře tekutá a není nutné do ní přidávat kakaové máslo nebo olej.

Více informací

Skladem

229,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Hořká čokoláda do fontány Carla - rozvažované balení 1 kg. Renomovaný český výrobce čokolády firma Carla má ve svém širokém sortimentu kvalitní mléčnou a hořkou čokoládu vyvinutou speciálně pro čokoládové fontány. Čokoláda je dobře tekutá a není nutné do ní přidávat kakaové máslo nebo olej. Je dodávána ve formě  peciček pro snadnou manipulaci a rozpouštění.

Čokolády určené pro použití v čokoládové fontáně mají vyjímečné vlastnosti a lépe tečou, než jiné druhy čokolády. Jsou tekuté už při teplotě asi 33 °C. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba běžnou čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáním oleje.

Čokoláda Carla pro čokoládové fontány může být použita ve všech značkách čokoládových fontán. Při přípravě dodržujte návod na obsluhu fontány a mějte na paměti, že čokoláda by se neměla nikdy zahřát na více než cca 50 °C a nesmí se do ní dostat voda, mléko, máslo (pouze kakaové máslo), smetana a další tekutiny (kromě rostlinného oleje neutrální chuti). Pokud něco z toho nastane, čokoláda zhoustne a nebudete ji ve fontáně moci použít. Při rozpouštění je důležité postupovat pomalu a čokoládu míchat.

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: sójový lecitin, aroma.

Minimální obsah kakaa: 60%.

Označení: VG407 FO

Rozvažované balení 1 kg

Země původu: ČR